x 


250 Bardaklık Çay Kazanı

İmalatçısından en kaliteli 250 bardaklık çay kazanı modellerinin en uygun toptan satış listesi fiyatlarıyla satıcısı telefonu 0212 2370749 Ayrıca kampanyalı fiyatı;
250 Bardaklık Çay Kazanı İ1250 : 23 litrelik çay kazanı çay ocaklarında,ofislerde,bürolarda,işyerlerinde kullanılan en kaliteli,sağlam,dayanıklı,güvenilir paslanmaz çay kazanıdır.Bu çay kazanının haricinde diğer tüm çay kazanı,çay kazanı modellerimizi internet sitemizden inceleyebilir,dilerseniz satın alma işlemi de yapabilirsiniz. 250 bardaklık çay kazanı satışı 0212 2370759
Satış fiyatı 313,47 TL
İndirimli satış fiyatı
Kdvsiz fiyatı265,65 TL
İndirim
Kdv Tutarı47,82 TL

250 Bardaklık Çay Kazanı İ1250

Elektrikli çay kazanı 250 bardaklık olup 23 litre kapasiteli olarak üretilmiştir. Elektrikli çay kazanları geliştirilirken kullanım ve temizlik kolaylığı,temiz,kaliteli ve berrak çay hazırlama imkanı sağlaması amaçlanmıstır. Çay kazanlarımız CE belgelidir. Elektrikli çay kazanı 2 yıl garantili'dir. 

 Çay kazanı gövde kısmı birinci kalite paslanmaz çelikten yapılmıştır. Cihazın su ve dem haznelerini içinde bulunduran kısımdır.

 Çay kazanı kapağının imalatı birinci kalite paslanmaz çelikten yapılmıştır. 250 bardaklık çay kazanı satışı 0212 2370759 

 Çay kazanı plastik altlığı makinenin elektrik aksamlarını içinde bulunduran kısımdır.

 Çay kazanının dem kabı birinci kalite paslanmaz çelikten yapılmıştır. 250 bardaklık çay kazanı satışı 0212 2370759

 Çay kazanı ses ikazı makinede su bittiği zaman rezistansın ısısı artacağından ses ikazı verir bu ikaz makine kapatalına veya su eklenene kadar sürer.

 Cihazın montajında ısıya dayanıklı silikon contalar kullanılmıştır. Elektrik devrelerinde 300 derece sıcaklığa dayanan özel kablolalar kullanılmıştır.

 Çay makinesi otomatik ısı termostatı sayesinde cihaz içindeki suyun sıcaklığı sürekli ayarlanan ısıda kalabilir.

 Cihaz üzerindeki sinyal lambası cihazın çalışma konumunu gözlemeye yarar, ısıtıcı devreye girince yanar , ısıtıcı devreden çıkınca söner.

 Bu elektrikli kazanı paslanmaz şok tüp rezistans kullanılmıştır. Rezistansın sıcaklığını kontrol eden güvenlik sistemi sayesinde susuz kalma sebebi ile rezistans arızaları önlenmiştir.

 

Genel Değerlendirme (0)

0 / 5 yıldız
  • Henüz hiç yorum yok

Yorum yapın

Sorularınızı, isteklerinizi, merak ettiklerinizi aşağıdan yazabilirsiniz

0
Yorumlarınız yönetici tarafından değerlendirilecek.
hizmet koşulları.

Sorular / Cevaplar

Merhaba, Beko buzdolabına ait Enr numarası gerekmektedir. ENR numarasını veya etiket bilgilsini serv...
i need 2000 pieces tray stainless steel food fast divided 5 parts please send me the prices and deli...
Master tb 38 sinek öldürme makinasının ampül fiyatı adresinize gönderilmiştir. Sinek öldürme makinal...