21 Lt Tencere OZB-104
Özellikleri / Malzemesi Helvane Tencere 40X17 ölçülerinde ve 21 litre kapasiteli olarak üretilmiştir. Endüstriyel imalatı gıda temasına uygun kaliteli paslanmaz çelik malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Tencere modelleri fiyatları, toptan 21 Lt Tencere çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

İmalatçısından İndirimli 21 Lt Tencere Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden 21 Lt Tencere Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli 21 Lt Tencere Kullanışlı ekonomik endüstriyel 21 Lt

21 Lt Tencere

Satış fiyatı 2.686,04 TL
İndirim
Açıklama

21 Lt Tencere OZB-104  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Helvane Tencere 40X17 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Genişlik: 40 cm

Derinlik: 17 cm

Kapasite: 21 lt

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Tencere fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi 21 Lt Tencere modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Tencere fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Profesyonel Tencere alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.