3 Demlikli Şamandıralı Çay Makinası DE10T DAMACANA:Çay ocakları için profesyonel 3 demlikli şamandıralı çay makinası fiyatları fabrikalarda kullanıma uygun kaliteli ekonomik 3 demlikli şamandıralı çay makinası modelleri kafeler için endüstriyel 3 demlikli şamandıralı çay makinası kantinlerde kullanılan 3 demlikli şamandıralı çay makinası fiyatı iskontolu 3 demlikli şamandıralı çay makinası bakımı nasıl yapılır temizlenir proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli 3 demlikli şamandıralı çay makinası modelleri en uygun 3 demlikli şamandıralı çay makinası toptan 3 demlikli şamandıralı çay makinası satış listesi 3 demlikli şamandıralı çay makinası fiyatlarıyla 3 demlikli şamandıralı çay mak

3 Demlikli Şamandıralı Çay Makinası

Satış fiyatı 11.400,00 TL
İndirim
Açıklama

3 Demlikli Şamandıralı Çay Makinası DE10T DAMACANA

* Ölçüleri: 54x40,5x71 cm - 3 demlikli şamandıralı çay makinası satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ağırlık: 13 kg
* Kapasite: 40 lt
* Güç: 2750 W
* Damacanadan otomatik su alma özelliği - 3 demlikli şamandıralı çay makinası satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* 304 krom 18/10 paslanmaz çelikten üretilmiştir
* Gövdesi ve süzgeci paslanmaz çeliktir
* Çay lezzetinin uzun süre bozulmamasını sağlar
* Toplu tüketim için uygun kullanım sağlar - 3 demlikli şamandıralı çay makinası satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Hijyenik ve uzun ömürlüdür
* Otomatik ısı kontrol sistemi ile tasarrufludur
* Su ısıtma sistemi özel olarak tasarlanmıştır
* Gün boyu bayatlamayan çay demi ve sıcak su verir - 3 demlikli şamandıralı çay makinası satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Suyu kaynatan, paslanmayan şok tüp rezistans ile donatılmıştır
* Özel model muslukları ile ergonomik kullanım sağlar
* Cihazın su haznesinde su kalmadığında elektriği keserek sesli ve ışıklı ikaz verir

3 Demlikli Şamandıralı Çay Makinası DE10S:Özel tasarımı ve rengi ile,ofis ve iş yerlerinde kullanıma uygun olarak üretilen jumbo model elektrikli çay kazanı 40 litre çay kapasitesine sahiptir ve üzerine iki adet demlik konulacak şekilde üretilmiş olup demlikler ürün fiyatına dahil değildir.Cihazın iç ve dış kazan arası ısı yalıtımlı olup soğumayı geciktirerek elektrik tasarrufu sağlar - 3 demlikli şamandıralı çay makinası satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.