300 Mt Streç Film Aparatı PAL-3514-1 Özellikleri / Malzemesi Mikro streç aparatı 35 cm 300 mt standart Beyaz olarak üretilmiştir. Endüstriyel 300 Mt Streç Film Aparatı imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Mikro streç aparatı 35 cm 300 mt standart modelleri fiyatları, toptan 300 Mt Streç Film Aparatı çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

İmalatçısından İndirimli 300 Mt Streç Film Aparatı Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden 300 Mt Streç Film Aparatı Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli 300 Mt Streç Film Aparatı Ku

300 Mt Streç Film Aparatı

Satış fiyatı 252,00 TL
İndirim
Açıklama 300 Mt Streç Film Aparatı PAL-3514-1

Mikro streç aparatı 35 cm 300 mt standart  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
Mikro streç aparatı 35 cm 300 mt standart
Beyaz olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel 300 Mt Streç Film Aparatı fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi 300 Mt Streç Film Aparatı modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle 300 Mt Streç Film Aparatı fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan 300 Mt Streç Film Aparatı alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.