60 Cm Ocak Ventili M.D113.03 Özellikleri / Malzemesi 8/1 Sonsuz Dişli Uzun Uçlu olarak üretilmiştir. Dayanıklı imalatıyla endüstriyel kullanıma uygundur, 60 Cm Ocak Ventili üretimi kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Termokupul L 60 cm modelleri fiyatları, toptan 60 Cm Ocak Ventili çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

İmalatçısından İndirimli 60 Cm Ocak Ventili Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden 60 Cm Ocak Ventili Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli 60 Cm Ocak Ventili Kullanışlı ekonomik end

60 Cm Ocak Ventili

Satış fiyatı 275,04 TL
İndirim
Açıklama

60 Cm Ocak Ventili M.D113.03

Termokupul L 60 cm  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi

8/1 Sonsuz Dişli Uzun Uçlu olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel 60 Cm Ocak Ventili fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi 60 Cm Ocak Ventili modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle 60 Cm Ocak Ventili fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan 60 Cm Ocak Ventili alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.