9 Lt Tencere OZB-109
Özellikleri / Malzemesi Helvane Tencere 36x9 ölçülerinde ve 9 litre kapasiteli olarak üretilmiştir. Endüstriyel imalatı gıda temasına uygun kaliteli paslanmaz çelik malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Tencere modelleri fiyatları, toptan Profesyonel Tencere çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

İmalatçısından İndirimli 9 Lt Tencere Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden 9 Lt Tencere Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli 9 Lt Tencere Kullanışlı ekonomik endüstriyel 9 Lt Tenc

9 Lt Tencere

Satış fiyatı 1.894,26 TL
İndirim
Açıklama

9 Lt Tencere OZB-109  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Helvane Tencere 36x9 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Genişlik: 36 cm

Derinlik: 9 cm

Kapasite: 9 lt

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Tencere fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi 9 Lt Tencere modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Tencere fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Tencere alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.