Alüminyum Pilav Tenceresi A 136G 34: İmalatı 34 santim çapında ve alüminyum malzemeden yapılmış olan derin pilav tenceresi modellerindendir. proje@mutfakmalzemeleri.com
Fabrikasından kaliteli alüminyum pilav tenceresi modelleri pilav tenceresi üreticileri toptan derin tencere satış listesi yapışmaz tencere fiyatlarıyla pilav tenceresi satıcısı

Alüminyum Pilav Tenceresi

Satış fiyatı 2.612,83 TL
İndirim
Açıklama

Alüminyum Pilav Tenceresi A 136G 34

- Temperli cam kapağı bulunur. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

- 3 mm kalınlığında alüminyum gövde,perçinli paslanmaz kulplar ve profesyonel yapışmaz kaplamaya sahiptir.

- Metal kaşık ve kesici aletler kullanmayınız. Tahta ve plastik türü karıştırıcılar tercih ediniz. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

- Ürünü yüksek ateşte kullanmayınız. En verimli pişirme sonucunu kısık ve orta ateşte alabilirsiniz. Böylece ürününüz zarar görmeyecektir.

- Ürününüzü eğer içerisinde bir şey yoksa uzun süre ocak üstünde bırakmayınız, fazla ısınma boyaya ve kaplamaya (PTFE) zarar verir.

- Ürünü yıkarken bulaşık teli ve sert bulaşık tozu kullanmayınız. Sıvı veya krem deterjan kullanınız. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.