Çekmeli Tuvalet Kağıtlığı PAL-3444-G Özellikleri / Malzemesi Jumbo tuvalet kağıdı dispenseri Gold & gümüş olarak üretilmiştir. Endüstriyel Çekmeli Tuvalet Kağıtlığı imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Jumbo tuvalet kağıdı dispenseri modelleri fiyatları, toptan Çekmeli Tuvalet Kağıtlığı çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

İmalatçısından İndirimli Çekmeli Tuvalet Kağıtlığı Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Çekmeli Tuvalet Kağıtlığı Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Çekmeli Tuvalet Kağıtlığı Ku

Çekmeli Tuvalet Kağıtlığı

Satış fiyatı 499,20 TL
İndirim
Açıklama Çekmeli Tuvalet Kağıtlığı PAL-3444-G

Jumbo tuvalet kağıdı dispenseri  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
Jumbo tuvalet kağıdı dispenseri
Gold & gümüş olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Çekmeli Tuvalet Kağıtlığı fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Çekmeli Tuvalet Kağıtlığı modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Çekmeli Tuvalet Kağıtlığı fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Çekmeli Tuvalet Kağıtlığı alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.