Demir Wok Tava Çemberi M.D028.05 Özellikleri / Malzemesi 33x33 Çemberi olarak üretilmiştir. Dayanıklı imalatıyla endüstriyel kullanıma uygundur, Demir Wok Tava Çemberi üretimi kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Çin Ocağı Dökümü (Üst) modelleri fiyatları, toptan Demir Wok Tava Çemberi çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

İmalatçısından İndirimli Demir Wok Tava Çemberi Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Demir Wok Tava Çemberi Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Demir Wok Tava Çemberi Kullanışlı

Demir Wok Tava Çemberi

Satış fiyatı 655,20 TL
İndirim
Açıklama

Demir Wok Tava Çemberi M.D028.05

Çin Ocağı Dökümü (Üst)  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
33x33
Çemberi olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Demir Wok Tava Çemberi fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Demir Wok Tava Çemberi modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Demir Wok Tava Çemberi fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Demir Wok Tava Çemberi alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.