Dış Mekan Küllüğü OZB-6701
Özellikleri / Malzemesi Bahçe Tipi Küllük 9,5 cm olarak üretilmiştir. Endüstriyel imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Dış Mekan Küllüğü modelleri fiyatları, toptan bahçe Küllüğü çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

İmalatçısından İndirimli Dış Mekan Küllüğü Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Dış Mekan Küllüğü Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Dış Mekan Küllüğü Kullanışlı ekonomik endüst

Dış Mekan Küllüğü

Satış fiyatı 158,90 TL
İndirim
Açıklama

Dış Mekan Küllüğü OZB-6701

Bahçe Tipi Küllük Kapaklı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ebat: 9,5 cm

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel bahçe tipi küllük fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi paslanmaz küllük modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Dış Mekan Küllüğü fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan küllük alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.