Elektrikli Süt Isıtıcısı Çeşitleri Üreticileri URT-STM 120: Restoranlarda kafelerde otellerin açık büfe servis bölümlerinde müşterilere sıcak süt servisi yapmakta kullanılan 304 kalite paslanmaz çelik elektrikle çalışan süt ısıtıcısıdır - Elektrikli süt ısıtıcısı proje@mutfakmalzemeleri.com
Oteller için profesyonel elektrikli süt ısıtıcısı modelleri lokantalarda kullanıma uygun kaliteli ve ekonomik elektrikli süt ısıtıcısı fiyatları imalatçılarından sağlam elektrikli süt ısıtıcısı satışı telefon 0212 2370750

Elektrikli Süt Isıtıcısı

Satış fiyatı 4.056,00 TL
İndirim
Açıklama

Elektrikli Süt Isıtıcısı URT-STM 120

6 Litre Süt Makinesi

* Ölçüler: 20x34 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Güç (Watt): 1500
* Hacim: 6 lt
* Gerilim (Volt): 230
* Akım (A): 6,5 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Koli ölçüleri: 33x33x46 cm
* Ağırlık: 4,4 kg
* 304 Kalite paslanmaz çeliktir
* Otomatik, ayarlanabilir termostatlıdır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kulplar ısı yalıtımlıdır
* Yekpare üretimdir
* Aç/kapa anahtarlıdır
* Büyük metal muslukludur Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Benmari yöntemiyle ısıtılmaktadır
* Elektrikli süt ısıtıcınızın su haznesine üstten 4-5 cm boş kalacak şekilde su doldurunuz
* Termostat düğmesini 90 °C’ye ayarlayınız
* Daha önce kaynatmış olduğunuz sütü süt haznesine doldurunuz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Su kaynadıktan sonra termostatınızı 70-80 °C’ye ayarlayınız
* Bu sayede sütünüz sıcaklığını muhafaza edecektir ve devamlı sıcak süt servisi yapabilirsiniz
* Temizlik: Kullanırken suyun kireç düzeyine göre en az haftada bir kez cihaz limon tuzu ile talimata uygun şekilde temizlenmelidir
* Dikkat!!! Kesinlikle susuz çalıştırmayınız. Kireç sökücü olarak kesinlikle porçöz gibi kimyasal maddeler kullanmayınız. Kireçlenme ve susuz çalıştırma nedeniyle bozulan cihazlar garanti kapsamına girmez!!! Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Elektrikli Süt Isıtıcısı URT-STM 120:Paslanmaz krom çelik süt ısıtıcılarından 6 litre kapasiteli elektrikle çalışan benmari sistemli süt ısıtıcısıdır - Elektrikli süt ısıtıcısı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.