Empero Bulaşık Makinası EMP.500-D:Otel lokanta mutfakları için profesyonel endüstriyel bulaşık yıkama makinesi modellerindendir.Tezgah tipi bulaşık makinesi olarak tezgah altında kullanıma uygun empero 500 tabaklık bulaşık yıkayıcısıdır.Üretimi empero bulaşık tabak yıkama makinesince kaliteli yapıldığından fiyatları ekonomiktir.Fabrikalarda hastanelerde tabldot yemek tabağı yıkayan bulaşık makinesinin sökülmesi takılması teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı sanayi tipi bulaşık yemek tepsisi temizleme makinesinin fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar.Çoğu müşterimizin sorduğu empero bulaşık çatal kaşık bıçak yıkama makinasının bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir deterjan pompası sökülür takılır değiştirilir sorusuna cevap empero porselen tabak yıkama makinesinin kullanımı temizlenmesi sabun-parlatıcı pompalarının sökmesi takması değişimi montajı teknik bilgisi olanlarca son derece kolaydır.Empero kirli şantiye bardak yıkama makinasıyla ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Kaliteli empero bulaşık makinası modelleri kirli yemek tepsisi yıkamaya en uygun empero bulaşık makinası toptan empero yemek tepsisi yıkama makinası satış listesi iskontolu empero bulaşık makinası fiyatlarıyla empero set altı bulaşık makinası satıcısı te

Empero Bulaşık Makinası

Satış fiyatı 65.184,00 TL
İndirim
Açıklama

Empero Bulaşık Makinası EMP.500-D

Dijital Kontrollü Set Altı Bulaşık Makinası - Empero tabak yıkama makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Ölçüler: 59x70x82 cm
* Ağırlık: 67 kg
* Net m3: 0.33
* Kapasite: 500 tabak/saat
* 90°-120°-180° C saniye olmak üzere 3 farklı programla bulaşık yıkayabilme özelliği - Empero set altı bulaşık makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* 0.55 kw 2800 D/Dk motor gücü
* 6 kw 220 V makina toplam gücü
* 2.5 kw yıkama tankı gücü
* 3 kw durulama tankı gücü - Empero bulaşık makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Paslanmaz çelik rezistans
* 32 cm maksimum tabak çapı
* 2.5 lt/sefer su sarfiyatı
* Manyetik kapı güvenlik sensörü - 500 tabaklık bulaşık makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kapak kapandığında programı durduğu yerden başlatma özelliği
* Tam ve otomatik yıkama 55° C gerçekleşirken sıcak su ile durulama işlemi 80°-85° C de gerçekleşir
* Paslanmaz çelik gövde
* Dijital kontrol panosu; - Empero self servis tabağı yıkama makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  * 2.4 inç renkli ekran
  * Aydınlatmalı dokunmatik kontrol panosu
  * Dijital akım sensörü ile motor koruma
  * Toplam çalışma ve kirlilik sayacı
  * Şifreli servis menüsü
  * Su geçirmez ön panel - Empero yemekhane çatal kaşık yemek tepsisi yıkama makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Empero Bulaşık Makinası EMP.500-D:Empero marka sanayi tipi 500 tabaklık bulaşık yıkama makinalarından bu dijital kontrol panelli bulaşık makinası 3 farklı ısı ayarındaki programlarıyla son derece kullanışlı ve kalitelidir - Endüstriyel kirli porselen tabak tabldot yemek tabağı yıkama makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.