Empero Demlikli Çay Otomatı EMP.DCY.250:Çay demleme kazanlarından bu demlikli model empero marka çay otomatı haricinde diğer Empero marka demlikli çay otomatı çeşitleri için de - Empero demlikli çay otomatı satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Kaliteli empero çay otomatı modelleri en uygun empero çay otomatı toptan empero çay otomatı satış listesi empero çay otomatı fiyatlarıyla empero çay otomatı satıcısı telefonu 0212 2370749

Empero Demlikli Çay Otomatı

Satış fiyatı 17.640,00 TL
İndirim
Açıklama

Empero Demlikli Çay Otomatı EMP.DCY.250

Demlikli Çay Otomatı 250 Bardak

* Ölçüler; 352x425x440 mm - Empero demlikli çay otomatı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ağırlık; 20 kg
* Net m3; 0.06 - Empero demlikli çay otomatı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Güç kw; 2.5
* Kapasite adet/dk; 23 - Empero demlikli çay otomatı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Termostat kontrol ünitesi
* Isı yalıtımlı - Empero demlikli çay otomatı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* İkaz lambası
* Paslanmaz çelik iç hazne - Empero demlikli çay otomatı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Empero Demlikli Çay Otomatı EMP.DCY.250:Çay demleme kazanlarından bu demlikli model empero marka çay otomatı haricinde diğer Empero marka demlikli çay otomatı çeşitleri için de - Empero demlikli çay otomatı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Konumlar

Çalışma Saatlerimiz