Granit Tencere A 135G 34: İmalatı profesyonel dayanıklı endüstriyel oval stand yükseltici modellerindendir. Üretimi kaliteli-dayanıklı yapıldığından oval stand yükseltici fiyatları ekonomiktir proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından kaliteli granit tencere modelleri uygun tencere fabrikası fiyatı üreticisinden toptan sığ granit tencere satış listesi granit tencere fiyatlarıyla tencere satıcısı kampanyalı

Granit Tencere

Satış fiyatı 1.947,27 TL
İndirim
Açıklama

Granit Tencere A 135G 34

 * Ölçü: 34 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Kalınlık: 3 mm

 * Yükseklik: 8,5 cm

 * Kapasite: 7,09 lt Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Ağırlık: 2,67 kg

 * Mega sığ tencere

 * Alüminyum gövde Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * 304 paslanmaz çelik kulp, AG2 alaşım perçin

 * Düz taban

 * Temperli cam kapak Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Siyah epoksi polyester

 * Gri granit 2 kat

Granit Tencere A 135G 34: Granit tencere satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.