Kemik Kesme Testeresi Motorlu Donmuş Et Kesme Makinası KET 211mB:Mezbahalar için profesyonel motorlu kemik kesme makinası fiyatları donuk et kemik kesmede kullanıma uygun kaliteli ekonomik kasap kemik kesme testeresi modelleri et işleme tesisleri için endüstriyel donmuş kemik kesme makinesi teknik şartnamesi otellerde kullanılan sanayi tipi kemik kesme makinası fiyatı özellikleri toptan fiyatlı donmuş et-kemik kesme-dilimleme makinesi fabrikası hızarlı kemik-et doğrama makinası bakımı nasıl yapılır temizlenir proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli kemik kesme makinaları modelleri mezbahalara en uygun donmuş et dilimleme makinası toptan donuk et kesme testeresi satış listesi kemik kesme makinası fiyatlarıyla motorlu kemik dilimleme makinesi satıcısı telefonu 0212 2370749

Kemik Kesme Testeresi Motorlu Donmuş Et Kesme Makinası

Satış fiyatı 36.568,45 TL
İndirim
Açıklama

Kemik Kesme Testeresi Motorlu Donmuş Et Kesme Makinası KET 211mB

Motorlu Et Kesme Kemik Kesme Testeresi Monofaze Et Kesim Kemik Kesim Bıçağı

Motorlu Kemik Testeresi Motor gücü 0,75 Kw
Motorlu Kemik Testeresi Elektrik Gerilimi 220 V 50 Hz 1 Fazlı Monofaze Elektrik
Motorlu Kemik Testeresi Kesme Yüksekliği 0 mm ile 240 mm arası
Motorlu Kemik Testeresi Kesme Genişliği 0 mm ile 160 mm arası
Motorlu Kemik Testeresi Çalışma Gerilimi 380 V. 220 V - 3 Faz (Trifaze Kullanım)
Motorlu Kemik Testeresi Boyutları: 58 cm. X 52 cm. X 99 cm.

Motorlu Kemik Testeresinin Alüminyum Gövdesi
Motorlu Kemik Testeresinin Paslanmaz çalışma tablası
Motorlu Kemik Testeresinin Paslanmaz itme kolu
Motorlu Kemik Testeresinin Dilim kesme ayarı
Motorlu Kemik Kesme Testeresinin Kesme yüksekliği ayarı
Motorlu Kemik Kesme Testeresinin Testere gergi ayarı
Motorlu Kemik Kesme Testeresinin Kapak emniyeti
Motorlu Kemik Kesme Testeresinin Acil stop butonu vardır

Motorlu Kemik Kesme Testeresi Kolay kullanım ve genel temizlik,
Motorlu Kemik Kesme Testeresi Hijyene yardımcı maksatlı özel tasarım,
Motorlu Kemik Kesme Testeresi Ergonomik ve hijyenik dizayna sahiptir

Motorlu Kemik Kesme Testeresi Yaygın servis ağıyla 2 yıl garantili
Motorlu Kemik Kesme Testeresinin 15 yıl yedek parça bulundurma garantisi vardır

NOT: Aksan; sürekli Motorlu Kemik Kesme Testeresi geliştirme nedeniyle; cihaz üzerindeki özellik, şekil, teknik değişiklik hakkını saklı tutar.

Böyle Bir kemik kesme makineniz et kesim makinanız Zaten Var ve Arızalı ise Teknik Servis Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Donmuş Et ve Kemik Kesme Makinası ile; her türlü donmuş eti kesebilirsiniz, dilimleyebilirsiniz. Kemik Kesme işlemleri içinde özel olarak dizayn edilmiş bu cihazla her türlü kemik kesme işlemlerinizi yaparsınız. Özel biçimlendirilmiş testere ağzı ve yaylık çelikden bıçağıyla, sağlam gövdesiyle çok kullanışlı bir makinadır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Kemik Kesme Testeresi Motorlu Donmuş Et Kesme Makinası KET 211mB:Et kesme makinası hem kemik kesebildiği gibi hemde çokça donmuş eti parçalamak büyüklü küçüklü parçalara ayırmak gibi ihtiyacı olan yemekhanelerin kasapların öğrenci yurtlarının askeri tesis mutfaklarının işlerini görür. Dayanıklıdır, problemsiz çalışır uzun yıllar boyu sorun çıkarmadan et kesme işlerinizi yapar - Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.