Krom Kıyma Makinası MG22MD:Et kıyma makinelerinden kasaplarda kullanılan kıyma çekme makinalarından bu krom kıyma makinası saatte 200 kg kıyma çekme kapasitesi olan krom kıyma makinasıdır - Krom kıyma makinası proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli krom kıyma makinası modelleri en uygun krom kıyma makinası toptan krom kıyma makinası satış listesi krom kıyma makinası fiyatlarıyla krom kıyma makinası satıcısı proje@mutfakmalzemeleri.com

Krom Kıyma Makinası

Satış fiyatı 54.276,71 TL
İndirim
Açıklama

Krom Kıyma Makinası MG22MD

* Elektrikli - Krom kıyma makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kapasite: 200 kg/saat
* Enerji verimli motor, ileri geri sviçli, paslanmaz çelik kıyma ağızlı - Krom kıyma makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ölçüler: 505x315x560 mm
* Ağırlık: 21 kg - Krom kıyma makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Net m³: 0,10
* Toplam güç: 550 W - Krom kıyma makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Enerji: 230 V, 50 Hz

Krom Kıyma Makinası MG22MD:Et kıyma makinelerinden kasaplarda kullanılan kıyma çekme makinalarından bu krom kıyma makinası saatte 200 kg kıyma çekme kapasitesi olan krom kıyma makinasıdır - Krom kıyma makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.