Mıknatıslı Karton Bardak Dispenseri PAL-S-K Özellikleri / Malzemesi Karton bardak dispenseri mıknatıslı Beyaz olarak üretilmiştir. Endüstriyel Mıknatıslı Karton Bardak Dispenseri imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Karton bardak dispenseri mıknatıslı modelleri fiyatları, toptan Mıknatıslı Karton Bardak Dispenseri çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

İmalatçısından İndirimli Mıknatıslı Karton Bardak Dispenseri Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Mıknatıslı Karton Bardak Dispenseri Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Mıknatıs

Mıknatıslı Karton Bardak Dispenseri

Satış fiyatı 231,00 TL
İndirim
Açıklama

Mıknatıslı Karton Bardak Dispenseri PAL-S-K

Karton bardak dispenseri mıknatıslı  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
Karton bardak dispenseri mıknatıslı
Beyaz olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Mıknatıslı Karton Bardak Dispenseri fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Mıknatıslı Karton Bardak Dispenseri modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Mıknatıslı Karton Bardak Dispenseri fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Mıknatıslı Karton Bardak Dispenseri alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.