Robot Coupe Mutfak Robotu ROBOT COOK: Emülsiyon yapmak, parçalamak, karıştırmak, doğramak, harmanlamak ve yoğurmak Robot Cook'un mükemmel şekilde gerçekleştirdiği işlemlerden sadece birkaçıdır. Bu işlemlerin yanı sıra yaklaşık 140°'ye kadar hazır ısıda tutma özelliği de vardır. Geniş kapasiteli haznesi sayesinde profesyonel ihtiyacı karşılayabilecek miktarda malzeme üretir - Robot Coupe mutfak robotu proje@mutfakmalzemeleri.com
Robot Coupe mikserli mutfak robotu otel mutfaklarında,yemekhanelerde,restoranlarda,pastanelerde kullanılan son derece kaliteli,dayanıklı,güvenilir mikserli mutfak robotudur - Robot Coupe mikserli mutfak robotu 0212 2370749

Robot Coupe Mutfak Robotu

Satış fiyatı 133.260,00 TL
İndirim
Robot Coupe mikserli mutfak robotu otel mutfaklarında,yemekhanelerde,restoranlarda,pastanelerde kullanılan son derece kaliteli,dayanıklı,güvenilir mikserli mutfak robotudur - Robot Coupe mikserli mutfak robotu 0212 2370749
Robot Coupe mikserli mutfak robotu otel mutfaklarında,yemekhanelerde,restoranlarda,pastanelerde kullanılan son derece kaliteli,dayanıklı,güvenilir mikserli mutfak robotudur - Robot Coupe mikserli mutfak robotu 0212 2370749
Açıklama

Robot Coupe Mutfak Robotu ROBOT COOK

* 100 - 3500 dev./dak. hız ile kolay kullanım - Robot Coupe mutfak robotu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ölçüler: 226x338x522 mm
* Sıvı kapasitesi: 2,5 lt - Robot Coupe mutfak robotu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Toplam ağırlık: 15 kg
* Dakikada 4500 devir dönme hızı ile mükemmel bir çalışma ve mükemmel sonuçlar - Robot Coupe mutfak robotu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Hassas malzemeleri, ters bıçak dönüşü ile kesmeden karıştırma: R-Mix® fonksiyonu
* Duraklama fonksiyonu sayesinde hazırladığınız malzemeleri servis ısısında tutar - Robot Coupe mutfak robotu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Programlama fonksiyonu sayesinde sırlarınızı Robot Cook’a emanet edebilir ve en sevdiğiniz yemekleri son derece basit bir şekilde hazırlayabilirsiniz
* Robot Cook® sahip olduğu gücü son derece sağlam indüksiyon endüstriyel motoruna borçludur - Robot Coupe mutfak robotu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ocak ve fırınların çıkardığı gürültüden bıkan şefler Robot Cook®’un sessizliğini alkışlıyorlar
* Geniş kapasiteli haznesi sayesinde profesyonel ihtiyaçları karşılayabilecek miktarda malzeme üretir - Robot Coupe mutfak robotu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Haznenin alt kısmında hassas işleme bıçağı
* 140°C’ye kadar önceden ayarlanmış değiştirilebilen ısıtma gücü - Robot Coupe mutfak robotu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Robot Cook®’un haznesi çıkarılabilir bir sıyırıcı kol ile donatılmıştır
* Manuel kullanımdan kaynaklanan hataları azaltır ve malzemelerin homojen yapısını korur - Robot Coupe mutfak robotu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Buhar geçirmez şeffaf kapağı malzemelerin hazırlanma esnasında kontrolüne olanak tanır
* Aletin çalışmasına ara vermeden kapağın üzerindeki oluktan malzeme ekleyebilirsiniz - Robot Coupe mutfak robotu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Robot Cook® kullanımıyla bağlantılı olan işlevleri kolaylaştırmak üzere tasarlanmıştır
* Yeni sistemi sayesinde haznenin içindeki bıçaklar geri çekilir ve içerideki malzeme güvenle çıkartılabilir - Robot Coupe mutfak robotu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Besinlerle temas eden tüm parçalar kolayca çıkartılabilir ve makinede yıkanabilir
* Entegre güvenlik fonksiyonuna sahip kapağı su geçirmez özelliktedir - Robot Coupe mutfak robotu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Robot Coupe Mutfak Robotu ROBOT COOK: Emülsiyon yapmak, parçalamak, karıştırmak, doğramak, harmanlamak ve yoğurmak Robot Cook'un mükemmel şekilde gerçekleştirdiği işlemlerden sadece bir kaçıdır. Bu işlemlerin yanı sıra yaklaşık 140°'ye kadar hazır ısıda tutma özelliği de vardır. Geniş kapasiteli haznesi sayesinde profesyonel ihtiyacı karşılayabilecek miktarda malzeme üretir - Robot Coupe mutfak robotu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.