Milenyum Omlet Tavası A 114KO 20: Milenyum omlet tavası omlet krep börek ve çeşitli yemeklerinizde konforlu kullanım sağlayacaktır. Paslanmaz boru saplarıyla alüminyum gövdesiyle dayanıklıdır. Ürünle ilgili sorularınızı yorumlarda yazabilirsiniz fabrikasından cevaplanacaktır. proje@mutfakmalzemeleri.com 
İmalatçısından milenyum omlet tavası modelleri alüminyum tava fabrikası fiyatı üreticisinden toptan yapışmaz tava satış listesi çelik omlet tava fiyatları yuvarlak tava satıcısı

Milenyum Omlet Tavası

Satış fiyatı 761,32 TL
İndirim
Açıklama

Milenyum Omlet Tavası A 114KO 20

Milenyum Serisinden yuvarlak krep omlet tavası alüminyum gövde düz taban özelliklerine sahiptir ayrıca 304 paslanmaz çelik sapı ve AG2 alaşım özellikleriyle dayanıklıdır.

ÜRÜN TANIMI

*Profesyonellerin en önemli tercihlerinden biri olan Lazzetti serisi ile aynı gövdeyi paylaşan Milenyum serisi, kullanılan paslanmaz boru sapları ile önemli bir alternatif oluşturuyor.
*PFOA gibi zararlı maddeler içermez
*İndüksiyon hariç tüm ocak türlerine uygundur. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

KULLANIM VE BAKIM ÖNERİLERİ

*İlk kullanımdan önce kaplamanın tüm yüzeyini ılık deterjanlı su ile yıkayıp kurutunuz.
*İnce bir tabaka halinde sıvı yağ dökünüz, bir müddet bekletiniz ve siliniz.
*Metal kaşık ve kesici aletler kullanmayınız. Tahta ve plastik türü karıştırıcılar tercih ediniz.
*Ürünü yüksek ateşte kullanmayınız. En verimli pişirme sonucunu kısık ve orta ateşte alabilirsiniz. Böylece ürününüz zarar görmeyecektir.
*Ürününüzü eğer içerisinde bir şey yoksa uzun süre ocak üstünde bırakmayınız, fazla ısınma boyaya ve kaplamaya (PTFE) zarar verir.
*Ürününüzü ani ısı değişimlerine maruz bırakmayınız.
*Ürün içinde yağ yakmamaya dikkat ediniz.
*Bulaşık makinesinde yıkamayınız.
*Ürünü yıkarken bulaşık teli ve sert bulaşık tozu kullanmayınız. Sıvı veya krem deterjan kullanınız.
Bu önlemler ürünün ömrünü uzatır. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
 
 
 
 
 
 

Konumlar

Çalışma Saatlerimiz