Motor Pizza Kutusu 100315:Motor pizza kutusu pizza kuryelerinin paket pizza servislerinde kullandıkları, ister pizza taşıma çantasıyla ister direkt olarak pizza paketiyle pizza taşıma işlemi yapabildikleri dayanıklı ve kullanışlı pizza kutusudur - Motor pizza kutusu proje@mutfakmalzemeleri.com
Motor pizza kutusu pizza kuryelerinin paket pizza servislerinde kullandıkları,ister pizza taşıma çantasıyla ister direkt olarak pizza paketiyle pizza taşıma işlemi yapabildikleri pizza kutusudur - Motor pizza kutusu satışı 0212 2370749

Motor Pizza Kutusu

Satış fiyatı 7.557,38 TL
İndirim
Motor pizza kutusu pizza kuryelerinin paket pizza servislerinde kullandıkları,ister pizza taşıma çantasıyla ister direkt olarak pizza paketiyle pizza taşıma işlemi yapabildikleri pizza kutusudur - Motor pizza kutusu satışı 0212 2370749
Açıklama

Motor Pizza Kutusu 100315

 * Motor arkası serisinde en yüksek hacimli Thermobox - Motor pizza kutusu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Aile boy pizzalara uygundur 

 * Bu motor pizza kutusu kırmızı renkli olup farklı renk seçeneklerimiz için de

 * 10 Adet Pizza alır (Çantasız)

 * Bölme aparatı kullanılabilir. Bu şekilde aynı anda hem sıcak hem soğuk ürünler taşıyabilirsiniz. (Bölme aparatı ekstra sipariş verilmelidir) - Motor pizza kutusu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Önden kilitlidir

 * Kolayca açma/kapama ve ürün yükleme/indirme özelliğine sahiptir

 * Dayanıklı ve sağlamdır

 * İç Ölçüler: 50x50x40 cm - Motor pizza kutusu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Dış Ölçüler: 72x55x48 cm

 * Maksimum Kapasite: 110 lt

 * Ağırlık: 8 kg

 * Bu motor pizza kutusu AV13, AV14, AV15, AV18 ürün kodlu çantalarla uyumludur. Çantaları sitemizden inceleyebilir, detaylı bilgi için bizi - Motor pizza kutusu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Motor Pizza Kutusu 100315:Motor pizza kutusu pizza kuryelerinin paket pizza servislerinde kullandıkları,ister pizza taşıma çantasıyla ister direkt olarak pizza paketiyle pizza taşıma işlemi yapabildikleri dayanıklı ve kullanışlı pizza kutusudur - Motor pizza kutusu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.