Mutfak Yağ Tutucu NA-SMK-050: İmalatı profesyonel dayanıklı endüstriyel mutfak yağ tutucu modellerindendir. Üretimi kaliteli-dayanıklı yapıldığından mutfak yağ tutucu fiyatları ekonomiktir proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından kaliteli mutfak yağ tutucuları modelleri uygun mutfak yağ tutucu fabrikası fiyatı üreticisinden toptan mutfak yağ tutucu satış listesi yağ tutucu fiyatlarıyla mutfak yağ tutucu satıcısı kampanyalı

Mutfak Yağ Tutucu

Satış fiyatı 17.082,77 TL
İndirim
Açıklama

Mutfak Yağ Tutucu NA-SMK-050

Sabit Sepetli Yağ Tutucu

 * Seri: Endüstriyel Mutfak Serisi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Ölçü: 600x400x450 mm

 * Giriş Çıkış Ölçüsü: DN50 PVC (Ø50 mm)

 * Tip: Tezgah altı, sabit manuel katı atık tutucu sepetli, üst kapak sızdırmaz contalı, yağ alama vanasını havi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Kapasite: 0,50 lt/sn

 * Yağ Toplama Kapasitesi: 8 lt/sn

 * Malzeme: Standart uygulama komple AISI 304 kalite paslanmaz çelikten imal edilmektedir. (Talep edilmesi halinde AISI 316 kalite paslanmaz çelikten imal edilebilmektedir.) Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yağ Tutucu Nedir?

 * Yağ tutucu, atık suların içerisindeki yağları tutan ve ayıran bir paslanmaz çelik üründür

 * Yağ tutucu kullanılmadığında, atık su boruları tıkanmaktadır

 * Bu sebeple birçok tesiste yağ tutucu kullanılması zorunludur Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yağ Tutucu Ne İşe Yarar?

 * Atık suların içerisinde bulunan yağlar (bitkisel ya da hayvansal kökenli) bir süre sonra boruların tıkanmasına neden olmaktadır

 * Yağ ayırıcı olarak da bilinen yağ tutucular bu yağı, gresi tutarak atık su tesislerine ulaşmasını önler

 * Zararlı olan yağlar, suda tamamen ya da kısmen çözülmeyen, su ile kararlı bir emülsiyon oluşturmayan ve yoğunluğu 095 gr / cm3 altında olan bitkisel ya da hayvansal yağlardır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Yağ tutucu, atık yağları yok etmez ya da kimyasal olarak yapısını değiştirmez. Su ve yağın birbirinden ayrılmasını sağlar

 * Ayrılan yağlar bir depoda tutulurken su yağ tutucu tarafından kanalizasyona gönderilir

 * Sudan ayrıştırılan yağlar, çeşitlerine ve yağ tutucuların tipine göre bertaraf edilmektedir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yağ Tutucu Çalışma Prensibi Nedir?

 * Bitkisel ve hayvansal yağların yoğunluğu sudan küçüktür

 * Bu durumda atık su ve yağ karışımı sıvı bir yerde, belirli bir süre bekletildiğinde yağlar suyun üzerine çıkmaktadır

 * Sıvının üzerinde biriken yağ kütlesi, hiç hareket ettirilmeden alındığında altta kalan su yüksek oranda arınmış olacaktır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Karışımdan yağın ve suyun ayrışabilmesi için gereken süre, karışımın oranına, miktarına ve sıcaklığına bağlı olarak değişiklik gösterir

 * Bu süre boyunca karışım mümkün olduğunca hareketsiz kalmalıdır

 * Atık su tesisatlarından yağ tutucu içerisine gelen su ve yağ karışımı, akışın kontrol edilmesi ile hareketsiz bir hale getirilir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Karışımın üzerinde biriken yağ ve gres ayrılır. Altta kalan atık ve temizlenmiş su ise kanalizasyona gönderilir

Mutfak Yağ Tutucu NA-SMK-050: Mutfak yağ tutucu satışı çeşitleri, fiyatları ve detaylı bilgi için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.