Ocak Fırın Hortum Girişi M.D045.02 Özellikleri / Malzemesi 3/8 Zamak olarak üretilmiştir. Dayanıklı imalatıyla endüstriyel kullanıma uygundur, Ocak Fırın Hortum Girişi üretimi kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Fırın Hortum Girişi modelleri fiyatları, toptan Ocak Fırın Hortum Girişi çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

İmalatçısından İndirimli Ocak Fırın Hortum Girişi Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Ocak Fırın Hortum Girişi Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Ocak Fırın Hortum Girişi Kulla

Ocak Fırın Hortum Girişi

Satış fiyatı 51,48 TL
İndirim
Açıklama Ocak Fırın Hortum Girişi M.D045.02

Fırın Hortum Girişi  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
3/8
Zamak olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Ocak Fırın Hortum Girişi fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Ocak Fırın Hortum Girişi modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Ocak Fırın Hortum Girişi fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Ocak Fırın Hortum Girişi alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.