Paslanmaz Krem Karamel Kabı OZB-5701
Özellikleri / Malzemesi Krem Karamel kabı 6,5 cm ebadında ve 5,5 cm derinliğinde üretilmiştir. Endüstriyel imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Paslanmaz Krem Karamel Kabı modelleri fiyatları, toptan Paslanmaz Krem Karamel Kabı çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

İmalatçısından İndirimli Paslanmaz Krem Karamel Kabı Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Paslanmaz Krem Karamel Kabı Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Paslanmaz Krem Karamel K

Paslanmaz Krem Karamel Kabı

Satış fiyatı 94,09 TL
İndirim
Açıklama

Paslanmaz Krem Karamel Kabı OZB-5701  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Krem Karamellik Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ebat: 6,5 cm

Derinlik: 5,5 cm

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Paslanmaz Krem Karamel Kabı fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Paslanmaz Krem Karamel Kabı modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Paslanmaz Krem Karamel Kabı fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Paslanmaz Krem Karamel Kabı alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.