Patates Kabuğu Soyma Makinası PSZ 226101:Patates soyma makinaları patates kabuğu soyma makinaları modellerinden olan bu zımparalı hazneli paslanmaz çelik gövdeli patates kabuğu soyma makinası yemekhanelerde askeriye restoran lokanta aşevi kantin mutfaklarında seri patates soymanıza yardımcı olur - Patates kabuğu soyma makinası proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli patates kabuğu soyma makinaları modellerinin en uygun toptan satış listesi fiyatlarıyla satıcısı telefonu 0212 2370749 Ayrıca kampanyalı fiyatı;0212 2370750

Patates Kabuğu Soyma Makinası

Satış fiyatı 34.214,40 TL
İndirim
Açıklama

Patates Kabuğu Soyma Makinası PSZ 226101

- Kapasite; 10 kg / sefer 200 kg - Patates kabuğu soyma makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Hazne; Zımpara
- Motor gücü; 0,55 kw 1 Hp 220 Volt - Patates kabuğu soyma makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- En-boy-yükseklik; 45x65x114
- Net ağırlık; 60 kg - Patates kabuğu soyma makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Statik ve dinamik rijitliği sağlanmış 18-10 Cr-Ni paslanmaz çelik gövde
- Uzun ömürlü ve güçlü silisyum karbür zımpara taşı - Patates kabuğu soyma makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Soyma işlemini çalıştığında görebilmek amaçlı dizayn edilmiş şeffaf yükleme kapağı
- Kolay kilitlenip açılabilen boşaltma kapağı - Patates kabuğu soyma makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Minimum fire ve zaman amaçlı, zaman ayarlı kontrol paneli
- Maximum 180 saniyede soyma özelliği - Patates kabuğu soyma makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Şanzumanlı ve güçlü

Patates Kabuğu Soyma Makinası PSZ 226101:Patates soyma makinaları patates kabuğu soyma makinaları modellerinden olan bu zımparalı hazneli paslanmaz çelik gövdeli patates kabuğu soyma makinası yemekhanelerde askeriye restoran lokanta aşevi kantin mutfaklarında seri patates soymanıza yardımcı olur - Patates kabuğu soyma makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.