Plastik Yağ Tutucu Çeşitleri YTPA 0300: Profesyonel endüstriyel plastik yağ tutucu modellerindendir. Yağ tutucunun üretimi kaliteli plastikten yapıldığından fiyatları ekonomiktir. Sökülmesi takılması teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı sanayi tipi plastik yağ ayrıştırıcısının fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu plastik yağ tankı bakımı nasıl yapılır, kullanılır, temizlenir, sökülür, takılır, değiştirilir gibi sorularına cevap olarak; kullanımı, temizlenmesi, sökmesi, takması, değişimi, montajı son derece kolaydır. Polietilen yağ tutucuyla ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır. proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından kaliteli plastik yağ tutucuları modelleri uygun yağ ayırıcı fabrikası fiyatı üreticisinden toptan polietilen yağ tutucu satış listesi plastik yağ tutucu fiyatlarıyla plastik yağ tutucu satıcısı

Plastik Yağ Tutucu

Satış fiyatı 6.120,00 TL
İndirim
Açıklama

Plastik Yağ Tutucu YTPA 0300

- Giriş/çıkış çapı 50/50 mm'dir.

- Ağırlık 12 kg'dır. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

- Yağ: 10lt, Tortu: 26lt, Toplam Hacim: 55lt'dir.

- Ölçüleri 31x51x35 şeklindedir

- TSE(EN 1825-1) standartlarına uygundur. 

- Ürünümüz 25-50 kişilik porsiyon kapasitelidir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

- Kimyasal maddelere ve UV ışınlarına dayanıklıdır.

- Ürün polietilen (HDPE) malzemeden üretilmiş olup, tesisata montajı kolaydır.

- Ön filtresi paslanmaz çelikten üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

- Yüzeyi kir tutmaz ve temiz bir görüntü sağlar.

- Yüzeylerde bakteri birikmez ve EPDM contalı kapak sayesinde koku sızdırmaz. 

- Açıkta, zemine gömülü veya yarı gömülü olarak kullanılabilir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

- Kaliteli plastikten üretildiği için metal olan rakiplerine karşı daha ekonomik fiyatlıdır. 

- Benzin istasyonlarında, restoranlarda, yemekhanelerde, otellerde, bakım – onarım atölyelerinde, yıkama- yağlama servislerinde, endüstri tesisleri ve büyük kapasiteli tesislerde kullanılabilir.

- Plastik yağ ayırıcı tesisten çıkan yağları ve çökebilecek maddeleri ayırarak, kanalizasyon borularının tıkanmasını önler.

Plastik Yağ Tutucu YTPA 0300: Kanalizasyonların tıkanmasını önlemek için kullanılan bu plastik yağ ayırıcı saniyede 0,3 litre yağ ayırabilmektedir. Daha yüksek kişi veya debi kapasiteli plastik yağ ayırıcı ihtiyaçlarınız için de - Plastik yağ ayırıcı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.