Profesyonel Kahve Makinesi LA DECISA 2GR: Profesyonel kahveciler için dozaj ayarlı kahve makinesi modellerindendir. Üretimi kaliteli yapıldığından baristalar için kullanışlı led ışıklı profesyonel kahve makinesi fiyatları ekonomiktir. Kahve yapımı kullanımı teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı kahveci tip profesyonel kahve makinesi fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu profesyonel çeşitli kahve makinası bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir sökülür takılır sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi sökmesi takması son derece kolaydır. Profesyonel kahve makinesi ile ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Profesyonel doz ayarlı kahve makinesi modelleri kaliteli ekonomik fincan ısıtıcılı profesyonel kahve makinesi fiyatları baristalar için led ışıklı kahve makinesi teknik şartnamesi uygun profesyonel kahve makinesi fiyatı özellikleri telefon

Profesyonel Kahve Makinesi

Satış fiyatı 236.777,64 TL
İndirim
Açıklama

Profesyonel Kahve Makinesi LA DECISA 2GR

* Yarı otomatik Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Dozaj ayarlı
* Programlanabilir 5 doğrudan seçim tuşu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kazan ısısı kontrolü
* Fincan ısıtıcı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* 2 buhar çubuğu + 1 sıcak su çubuğu
* LED ışıklı çalışma alanı
* Yüksekliği ayarlanabilen ayaklar Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ölçüler (gxyxd):758x563x589 mm
* Ağırlık: 58 Kg
* Voltaj-Güç: 220-240 / 380-415 V - 3450 W
* Buhar kazanı gücü: 3200 W Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Buhar kazanı kapasitesi: 13 Lt

Profesyonel Kahve Makinesi LA DECISA 2GR:Kahveciler baristalar için programlanabilir 5 farklı seçimli profesyonel kahve makinası çeşitlerinden fincan ısıtıcılı profesyonel kahve makinesi cappuccino, latte, mocha, espresso kahve yapma makinesi imalatı profesyonel kazan ısı kontrollü kahve makineleri fabrikası üretimi kaliteli malzemelerle yapılmış LED ışıklı çalışma alanıyla kullanışlı yükseklik ayarı yapılabilen ayakları ile profesyonel kahve makinesi modelidir - profesyonel kahve makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.