Profesyonel Tencere Üreticisi OZB-127
Özellikleri / Malzemesi Silindirik Tencere 24x15 ölçülerinde ve 6,6 litre kapasiteli olarak üretilmiştir. Endüstriyel imalatı gıda temasına uygun kaliteli paslanmaz çelik malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Profesyonel Tencere modelleri fiyatları, toptan Profesyonel Tencere çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

İmalatçısından İndirimli Profesyonel Tencere Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Profesyonel Tencere Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Profesyonel Tencere Kullanışlı ekonomik

Profesyonel Tencere

Satış fiyatı 1.568,10 TL
İndirim
Açıklama

Profesyonel Tencere OZB-127

Silindirik Tencere 24x15 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Genişlik: 24 cm

Derinlik: 15 cm

Kapasite: 6,6 lt

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Profesyonel Tencere fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Profesyonel Tencere modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Tencere fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Profesyonel Tencere alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.