Remta Fritöz Çeşitleri Üreticisi Bayisi R113CE:Büfe kantin tipi profesyonel endüstriyel remta fritöz modellerindendir. Üretimi kaliteli yapıldığından Remta fritöz fiyatları ekonomiktir. Kullanımı teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı sanayi tipi Remta fritöz fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu Remta fritöz bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir teli nasıl sökülür takılır sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi sökmesi takması değişimi montajı son derece kolaydır. Remta fritöz ile ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Ekonomik paslanmaz remta fritöz fiyatları fabrikasından endüstriyel inox krom remta fritöz modelleri dayanıklı sanayi tipi inoks çelik remta fritöz teknik şartnamesi telefon 0212 2370751

Remta Fritöz

Satış fiyatı 25.350,98 TL
İndirim
Açıklama

Remta Fritöz R113CE

8+8 Litre Çiftli Musluklu Fritöz Gazlı

* Sepet ölçüleri: 25x25x12 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Fritöz ölçüleri: 66x60x39 cm
* Ağırlık: 26,6 kg
* Güç: 12 kW Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Profesyonel kullanıma uygun
* Paslanmaz çelik gövde
* Ergonomik dizayn Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Sanayi tipidir

Remta Fritöz R113CE:2 hazneli model patates sosis nuget soğan halkası kızartma fritözlerinden bu kaliteli Remta marka fritöz 8+8 litre kapasiteli model olup tek hazneli ve farklı kapasitelerdeki Remta fritözler de mevcuttur - Remta fritöz satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.