Salam Makinesi Bıçak Bileme Taşı 50x12x10 I: Salam kaşar gibi dilimleme yapılacak gıdaların makinesinde kullanılan bıçakların körelmesine karşılık bıçak keskinleştirici veya bileyleme taşı olarak kullanılmaktadır. İnce ve kalın olarak ayrılmaktadır. proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından kaliteli salam makinesi bıçak bileme taşları modelleri pastırma salam makinesi bıçak bileyleme taşı fabrikası fiyatı üreticisinden toptan kaşar makinesi bıçak bileme taşı satış listesi salam pastırma makinesi bıçak bileme taşı fiyatlarıyla

Salam Makinesi Bıçak Bileme Taşı

Satış fiyatı 858,00 TL
İndirim
Açıklama

Salam Makinesi Bıçak Bileme Taşı 50x12x10 I 

* Salam makinesi dilimleme doğrama işlemini gerçekleştirme aşamasında körelmesine karşılık bıçak keskinleştirici olarak kullanıma uygundur Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Pastırma dilimleme doğrama makinesi bıçağının bileme taşı ölçüleri 50X12X10 mm dir (Dış çapı 50 mm kalınlığı 12 mm ve iç delik çapı ise 10 mm ölçüsündedir)

* Bıçak üzerindeki çapakları alan ince taştır. - Pastırma doğrama makinesi parçası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* İnce kum ve kaba kum arasında fark;

- Kaba kum, bıçak yüzeyinde oluşan çapakların temizlenmesi için kullanılmalıdır.

- İnce kum, son bileme(keskinleştirme) işlemi için kullanılmalıdır.

Salam dilimleme makinesi bileme taşı haricinde ayrıca elinizde arızalı pastırma kaşar dilimleme makineniz varsa ve tamirini yapmamızı isterseniz; teknik servisimizde salam kesme makinelerinin tamiratını bakımını servisini yaptırabilirsiniz. Endüstriyel salam kaşar pastırma kesme makinesi tamir bakım servis ve yedek parçaları Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.