Sebze Yıkama Küveti MV68:Restoranlarda otellerde sebzeleri kolaylıkla yıkamakta kullanılan bu sebze yıkama küvetinin imalatı kaliteli paslanmaz çelik malzeme ile yapılmış olup 90 litre kapasitelidir.Boşaltma vanası da bulunan bu sebze yıkama küveti kolay ve pratik kullanım sağlamaktadır - Sebze yıkama küveti satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli sebze yıkama küveti modelleri en uygun sebze yıkama küveti toptan sebze yıkama küveti satış listesi sebze yıkama küveti fiyatlarıyla sebze yıkama küveti satıcısı telefonu 0212 2370750

--Sebze Yıkama Küveti

Satış fiyatı 9.999.999,00 TL
İndirim
Açıklama

Sebze Yıkama Küveti MV68

* Ölçüler: 60x50x85 cm - Sebze yıkama küveti satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kapasite: 90 lt
* Hacim: 0,24 m³ - Sebze yıkama küveti satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ağırlık: 17,50 kg
* Paslanmaz çelikten imal edilmiştir - Sebze yıkama küveti satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Dört adet döner tekerleklidir. Ø125mm
* İkisi kilitlenebilir - Sebze yıkama küveti satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Hazne: 60x50x30 cm
* Boşaltma vanalı - Sebze yıkama küveti satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sebze Yıkama Küveti MV68:Restoranlarda otellerde sebzeleri kolaylıkla yıkamakta kullanılan bu sebze yıkama küvetinin imalatı kaliteli paslanmaz çelik malzeme ile yapılmış olup 90 litre kapasitelidir.Boşaltma vanası da bulunan bu sebze yıkama küveti kolay ve pratik kullanım sağlamaktadır - Sebze yıkama küveti satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.