Sıcak Yemek Bekletme Muhafaza Etme Dolabı XEEC-1013-EPR:Yemekleri istenilen servis sıcaklığında tutan profesyonel endüstriyel sıcak yemek bekletme dolabı modellerindendir. Üretimi kaliteli paslanmazdan yapılan sıcak yemek muhafaza dolabı fiyatları ekonomiktir. Kullanımı teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı otel banket mutfağı tipi yemek ısısını koruyan dolap fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu sıcak tepsi yemeği bekletme dolabı bakımı nasıl yapılır kullanılır içi temizlenir sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi son derece kolaydır. Sıcak yemek bekletme muhafaza etme dolabıyla ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Profesyonel servis anında sıcak yemek sunma imkanı sağlayan sıcak fırın yemeği, sulu yemek bekletme dolabı modelleri kaliteli ekonomik yemek ısısını koruyan dolap fiyatları otel banket mutfağı tipi sıcak yemek bekletme dolabı teknik şartnamesi uygun

Sıcak Yemek Bekletme Muhafaza Etme Dolabı

Satış fiyatı 300.000,00 TL
İndirim
Açıklama

Sıcak Yemek Bekletme Muhafaza Etme Dolabı XEEC-1013-EPR

* Pişmiş yemeklerinizi 72 saate kadar sıcak tutar ve servis edilmek istendiği zaman saniyeler içinde ideal yemek sıcaklığında servis etme imkanı sunar
* Yiyecekler servis sıcaklığını korurken yiyeceklere plastik tadının geçmesini engeller
* Bakterilerin yaşayamayacağı derecelerde muhafaza ettiğinden sağlık açısından risk oluşturmaz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
* Kapasite: 10 GN 1/1
* Tava aralığı: 67 mm
* Frekans: 50 / 60 Hz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
* Voltaj: 230V-1N
* Elektrik gücü: 2,9 kW
* Ölçüleri (gxdxy): 535x888x916 mm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
* Ağırlık: 70 kg

* Profesyonel 62C-80C arasında muhafaza etme imkanlı sıcak yemek bekletme dolabı 2 yıl garantili satılmakta olup, yedek parçaları 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal sıcak yemek bekletme dolabı yedek parçaları satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

* Ayrıca elinizde böyle bir sıcak yemek bekletme dolabı var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli tamircilerden oluşan teknik servisimize bakımını, tamirini ve servisini yaptırabilir, yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel sıcak yemek bekletme dolabı bakımı, onarımı, servis ve parça satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Sıcak Yemek Bekletme Muhafaza Etme Dolabı XEEC-1013-EPR:Otel tipi yoğun servis anında pişmiş yemekleri sıcak tutma özelliği sayesinde zamandan ve yerden kazandıran sıcak yemek bekletme dolabı çeşitlerinden yemekleri servis ısısında tutan dolabın imalatı profesyonel üretimi kaliteli malzemelerle yapılmış HACCP kurallarına uygun, sıcak fırın yemeği, sulu yemek bekletme dolabı modelidir - Sıcak yemek bekletme muhafaza etme dolabı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.