Soğan Doğrama Parçalama Makinası SGN 300M:Kampanyalı soğan doğrama parçalama makinası fiyatları endüstriyel soğan doğrama parçalama makinası indirim kampanyası imalatçısından en ucuz fiyatlı soğan doğrama parçalama makinası modelleri fabrikası telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli soğan doğrama parçalama makinaları modelleri en uygun soğan doğrama parçalama makinası toptan sebze doğrama parçalama makinası satış listesi lahmacun içi doğrama parçalama makinası fiyatlarıyla soğan doğrama makinası satışı

Soğan Doğrama Parçalama Makinası

Satış fiyatı 12.724,99 TL
İndirim
Açıklama

Soğan Doğrama Parçalama Makinası SGN 300M

* Ölçüler: 31x59x41 cm - Soğan doğrama parçalama makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
* Ağırlık: 21 kg
* Kapasite: 11 lt
* Motor Gücü: 0.37 kw - Soğan doğrama parçalama makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
* Güç Kaynağı: 220 V
* Tencere Boyutları: ø300 mm h:190 mm
* Yaklaşık kazan çalışma hacmi 7 lt dir - Soğan doğrama parçalama makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
* Sökülebilir cam kapaklı tencere
* Malzemenin durumu şeffaf kapaktan görünecek şekildedir
* Sürekli çalıştırma ve kesikli çalıştırma özelliği mevcuttur - Soğan doğrama parçalama makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
* Soğan doğrama parçalama makinası bıçağı paslanmaz çelikten üretilmiştir
* Sökülebilir bıçak ve tencere takımı sayesinde kolay temizlik imkanı
* Plastik ayaklar - Soğan doğrama parçalama makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Lokantalarda kullanıma uygun bu profesyonel 11 litrelik soğan doğrama parçalama makinası 2 yıl garantili satılmakta olup, soğan doğrama parçalama makinası yedek parçaları 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir - Orijinal soğan doğrama parçalama makinası yedek parçaları Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Soğan Doğrama Parçalama Makinası SGN 300M:Soğan doğrama makineleri endüstriyel tip soğan parçalayıcı modellerinden bu ürün 31*59*41 cm ölçülerinde 11 lt kapasiteli soğan doğrama parçalama makinasıdır - Soğan doğrama parçalama makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Bu soğan doğrama parçalama makinası satışı haricinde farklı modellerde ve farklı kapasitelerde soğan doğrama makinası satışımız da vardır - Soğan doğrama parçalama makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Ayrıca elinizde böyle bir soğan doğrama parçalama makinası var ve arızalıysa veya soğan doğrama parçalama makinasının bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli soğan doğrama parçalama makinası tamircilerinden oluşan teknik servisimize soğan doğrama parçalama makinası bakımını onarılacak soğan doğrama parçalama makinası tamirini servisini yaptırabilir, soğan doğrama parçalama makinası yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel soğan doğrama parçalama makinası bakımı,onarımı,servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.