Streç Film Haznesi PAL-3830-35 Özellikleri / Malzemesi Metal streç ve alüminyum folyo disp. 35 cm Metal olarak üretilmiştir. Endüstriyel Streç Film Haznesi imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Metal streç ve alüminyum folyo disp. 35 cm modelleri fiyatları, toptan Streç Film Haznesi çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

İmalatçısından İndirimli Streç Film Haznesi Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Streç Film Haznesi Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Streç Film Haznesi Kullanışlı ekonomik end

Streç Film Haznesi

Satış fiyatı 294,00 TL
İndirim
Açıklama Streç Film Haznesi PAL-3830-35

Metal streç ve alüminyum folyo disp. 35 cm  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
Metal streç ve alüminyum folyo disp. 35 cm
Metal olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Streç Film Haznesi fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Streç Film Haznesi modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Streç Film Haznesi fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Streç Film Haznesi alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.