Taş Tabanlı Fırın Camı İmalatçıları FC 13X52.5: Taş tabanlı börek fırını camları tuğlalı pizza fırını kapı camları taşlı baklava fırını parçalarından bu taş tabanlı baklava börek fırını kapak camının imalatı İzmak fırın fabrikası tarafından temperlenmiş sıcaklığa dayanıklı camdan yapılmış olup 13x52.5 cm.lik orijinal İzmak taş tabanlı tuğlalı baklava börek pişirme fırını kapısı camı parçasıdır - Taş tabanlı baklava pizza börek pişirme fırınları kapak camı parçası satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Taş tabanlı börek fırını camları tuğlalı pizza fırını kapı camları taşlı baklava fırını parçalarından bu taş tabanlı baklava börek fırını kapak camının imalatı İzmak fırın fabrikası tarafından temperlenmiş camdır - Taş tabanlı fırın camı satıcısı 0212 29

Taş Tabanlı Fırın Camı

Satış fiyatı 462,65 TL
İndirim
Açıklama

Taş Tabanlı Fırın Camı FC 13X52.5

Taş Tabanlı Fırın Camı FC 13X52.5:Taş tabanlı börek fırını camları tuğlalı pizza fırını kapı camları taşlı baklava fırını parçalarından bu taş tabanlı baklava börek fırını kapak camının imalatı İzmak fırın fabrikası tarafından temperlenmiş sıcaklığa dayanıklı camdan yapılmış olup 13x52.5 cm.lik orijinal İzmak taş tabanlı tuğlalı baklava börek pişirme fırını kapısı camı parçasıdır - Taş tabanlı baklava pizza börek pişirme fırınları kapak camı parçası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

DİKKAT:

 *** Taş tabanlı fırın camlarının takılması sırasındaki kasıntılı montaj, su dökülmesi/sıçraması benzeri ani sıcak soğuk farkları, alevle/ateşle teması ve vurma, çarpma gibi nedenlerle kırılmalar, patlamalar ve teknik sorunlar sebebiyle garantisi yoktur - Taş tabanlı fırın camı imalatı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 *** Ayrıca taş tabanlı fırın camlarının kargoyla taşınması riskli olup, gönderiler balonlu naylon+strafor+kartona sarılı olarak özenle yapılmakta olduğundan kargoda oluşabilecek hasarlardan kesinlikle firmamız sorumlu değildir - Taş tabanlı fırın camı üreticisi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Kırılma riskini daha da düşürmenin bir diğer yolu taş tabanlı fırın camını kasalama; hem kasa ücreti hem de daha fazla kargo ücretine sebebiyet vermektedir - Taş tabanlı fırın camı imalatçısı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 *** Taş tabanlı fırın camının alımından sonra müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız sizi arayıp kasalama ücreti veya kasımpaşadaki taş tabanlı fırın camı bayisinden ürün teslimi hakkında bilgilendirecektir - Taş tabanlı fırın camı üreticisi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 *** KARGOYA TESLİM SÜRESİ: Isıya dayanıklı camlar sirkülasyonu çok hızlı ve anlık stok değişimi olan ürünlerdir. Genelde stok tutulmaya çalışılsa da aşırı yoğunluk sebebiyle kargoya teslimat süresini; buradan satın alınan ürünler için 10 iş günü (bazen stok mevcutsa siteden alınan ürünler anlık kargoya teslim edilebilmektedir); stok sorulan, daha erken teslimatı olur mu? sorulu ürünler içinse kargoya teslimatımızı 15 iş günü olarak düşününüz. Çünkü öncelikle siz sorarken; siteden satın alınan ürünler öncelikli olarak  teslimat sırasına girmektedir (kredi kartı veya nakit ödemeli). Yoğunluktan kaynaklı durum anlayışınız için teşekkür ederiz - Isıya dayanıklı cam imalatçısı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.