Telefon Tesisat Kablosu PDV 2X2X0.50 MM:Santral tesisatı kabloları sinyalizasyon kabloları telefon tesisatı kablolarından iki çiftli 5 telli 2x2x0,50 + 0.50 mm ölçüsündeki telefon tesisatı kablosunun üretimi tsek rohs ce belgeli olarak profesyonel telefon tesisatı kabloları fabrikası imalatı kaliteli telefon tesisatı kablosu çeşitlerindendir.Telefon tesisatı kablosunun haricinde nyaf tesisat kablosu nya tesisat kabloları ve makina tesisatları için ttr kablo modellerinin de satışını yapıyoruz - Telefon ve makine tesisat kablosu satışı proje@mutfakmalzemeleri.com Telefon tesisatı kablosunun fiyatı 1 mt. için geçerli olup satışı 20 metre den aşağı yapılmamaktadır.Ayrıca 100 metrelik toplar halinde telefon tesisat kablolarının toptan satışı ve iskontolu indirimli fiyatları için - Telefon tesisat kablosu satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Fabrikasından 2 çiftlik 5 telli Telefon Tesisat Kablosu:Telefon tesisat kablolarından olan bu telefon tesisat kablosu PE izole PVC kılıflı olup bina içlerinde sabit tesisatlarda telefon hatlarında abone dağıtım,haberleşme ve bilgi iletişim amaçları için

Telefon Tesisat Kablosu

Satış fiyatı 15,22 TL
İndirim
Açıklama

Telefon Tesisat Kablosu PDV 2X2X0.50 MM

Teknik özellikler

 - Çalışma Sıcaklığı; -30°C + 70°C - 2 çiftli telefon tesisatı kablosu satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Çalışma Voltajı;250 V

 - İç İletken Malzemesi; Ø 0.50 mm, Elektrolitik bakır tel - 2 çiftli telefon tesisatı kablosu satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Pe İzoleli ve PVC kılıflı

 - 5 Telli 2 çiftli telefon tesisatı kablosu - 2 çiftli telefon tesisatı kablosu satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Telefon Tesisat Kablosu PDV 2X2X0.50 MM:Santral tesisatı kabloları sinyalizasyon kabloları telefon tesisatı kablolarından iki çiftli 5 telli 2x2x0,50 + 0.50 mm ölçüsündeki telefon tesisatı kablosunun üretimi tsek rohs ce belgeli olarak profesyonel telefon tesisatı kabloları fabrikası imalatı kaliteli telefon tesisatı kablosu çeşitlerindendir.Telefon tesisatı kablosunun haricinde nyaf tesisat kablosu nya tesisat kabloları ve makina tesisatları için ttr kablo modellerinin de satışını yapıyoruz - Telefon ve makine tesisat kablosu satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Telefon tesisatı kablosunun fiyatı 1 mt. için geçerli olup satışı 20 metre den aşağı yapılmamaktadır.Ayrıca 100 metrelik toplar halinde telefon tesisat kablolarının toptan satışı ve iskontolu indirimli fiyatları için - Telefon tesisat kablosu satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.