Tencere Kızartma Teli Çeşitleri Üreticisi BO-1022:Kızartma,süzme,haşlama için sanayi ve ev tipi kullanıma uygun tencere kızartma teli fiyatları tencere içine oturtmalı kullanışlı kaliteli ekonomik kalaylı tencere teli modelleri için kızartma sepeti teknik şartnamesi lokantalarda fast food restoranlarda kullanılan patates köfte tavuk falafel ve hatta sebze dahil çok yönlü kızartmalara uygun tencere teli fiyatı özellikleri teknik şartnamesine göre kullanıldığında yanmaz yapışmaz kızartma basketi nasıl kullanılır temizliği nasıl yapılır soruları ve farklı ölçülerdeki kızartma telleri için proje@mutfakmalzemeleri.com
En uygun tencere kızartma teli fiyatı garantisiyle kaliteli kızartma sepeti çeşitleri profesyonel ve ekonomik tencere kızartma teli tencere kızartma basketi nasıl temizlenir

Tencere Kızartma Teli

Satış fiyatı 806,40 TL
İndirim
Açıklama

Tencere Kızartma Teli BO-1022

* Sanayi tipi ve ev tipi kullanıma uygun Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kızartma ve süzme işlemleri için kullanılabilir
* Çift saplı
* Kalaylı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Göz aralığı: 6X6 MM
* Çap: 40 CM
* Yükseklik: 20 CM Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Tencere Kızartma Teli BO-1022: Fast food zincirlerinde lokantalarda otellerde ve hatta evde kullanabileceğiniz her türlü köfte patates tavuk sebze kızartmalarına ve haşlamaya uygun kızartma sepeti.Kızartma için tencere içine oturtabilir ayriyetten süzme için de kullanılabilir.Kalaylı tencere kızartma teli çeşitlerinden kullanma talimatına uyulduğu sürece yanma ve yapışma yapmayan tencere kızartma basketinin imalatı profesyonel tencere kızartma telleri fabrikası üretimi kaliteli malzemelerle yapılmış kullanışlı tencere kızartma teli modelidir - tencere kızartma teli satışı için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

Konumlar

Çalışma Saatlerimiz