Vakum Makinesi EMP.VCM.02:Vakumlu paketleme işlemi yapan makinelerden olan bu vakum makinesini kuruyemiş şarküteri peynir zeytin vb. ürünlerinizi vakumlayarak paketlemek için kullanabilirsiniz - Vakum makinesi proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli vakum makineleri modellerinin en uygun toptan satış listesi fiyatlarıyla satıcısı telefonu 0212 2370749 Ayrıca kampanyalı fiyatı;0212 2370759

Vakum Makinesi

Satış fiyatı 96.441,84 TL
İndirim
Açıklama

Vakum Makinesi EMP.VCM.02

 - Ebatlar; 575x735x566 mm - Vakum makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Ağırlık; 68 kg

 - Net m3; 0.13 - Vakum makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Güç kw; 0.9

 - 220 V. 50 Hz elektrik bağlantısı - Vakum makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - İç Hazne: 460x450x170 mm

 - Yapıştırma Ağzı: 430 mm - Vakum makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - 430x8 mm mühürleme ebadı

 - 20 m3/h pompa kapasitesi - Vakum makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Şeffaf üst kapak kapasitesi

 - Otomatik kontrol - Vakum makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Paslanmaz çelik gövde

 - Dikkat!!! Sıvıların vakumlanması mümkün değildir - Vakum makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Vakum Makinesi EMP.VCM.02:Vakumlu paketleme işlemi yapan makinelerden olan bu vakum makinesini kuruyemiş şarküteri peynir zeytin vb. ürünlerinizi vakumlayarak paketlemek için kullanabilirsiniz - Vakum makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.