Isıya Dayanıklı Yapışkanlı Toptan Teflon Kumaş PTFE 0.13: Endüstriyel kullanıma uygun 0,13 mm kalınlığında yüksek sıcaklığa dayanıklı teflon kumaş modellerindendir. Ptfe özellikli teflon kumaşın üretimi kaliteli yapıldığından fiyatları ekonomiktir. Sökülmesi takılması teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı sanayi tipi ısıya dayanıklı toptan teflon kumaş fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu teflon konveyör bant kumaşının bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir sökülür takılır değiştirilir sorusuna cevap teknik bilgisi olanlarca kullanımı temizlenmesi sökmesi takması değişimi montajı son derece kolaydır. 260-300 dereceye dayanan teflon bant kumaşıyla ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır  proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından kaliteli ısıya dayanıklı teflon kumaşları modelleri 260-300 derece yüksek sıcaklıkta kullanılan teflon konveyörlü bant kumaşı fabrikası üreticisinden toptan ptfe kendinden yapışkanlı kumaş satış listesi yapışkan teflon kumaş fiyatlarıyla t

Isıya Dayanıklı Yapışkanlı Toptan Teflon Kumaş

Satış fiyatı 684,70 TL
İndirim
Açıklama

Isıya Dayanıklı Yapışkanlı Toptan Teflon Kumaş PTFE 0.13

* Teflon kumaş 0.13 mm kalınlıktadır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* 260 Derecelik ısıda normal çalışır, ısıya dayanıklıdır

* Bir tarafı kendinden yapışkanlıdır; koruyucu kağıdını çıkartarak kolayca tozsuz, yağsız, temiz yüzeylere yapıştırabilirsiniz

* Genişliği 1 metre olup 1 seçerek satın aldığınızda 1 m2 lik yüzeye sahip 1 metre genişliğinde 1 metre uzunluğunda kumaş gönderilecektir

* Fiyatları 1 metre için yazılmıştır. Ayrıca toptan alımlara özel fiyatlı indirimli ısıya dayanıklı ptfe teflon kumaş fiyat listesinden kurumsal teklif verebilmemiz proforma fatura için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine yazınız.

PTFE fiberglas yapışkan bantların imalatı teflon kumaştan (veya saf teflon filmden) yapılır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Bir tarafta sodyum veya özel reaktif ile muamele edilir, daha sonra yapışkanla kaplanır

Yüksek sıcaklık aralıklarında dayanıma sahiptirler (-70 ~ 260 Derece)

Yüzeyleri pürüzsüz, yapışmaz ve temizlenmesi kolaydır

Yangın geciktirici olarak kullanılabilirler Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Mükemmel boyutsal kararlılığa ve yüksek mukavemete sahiptirler

Üretiminde kullanılan teknikle yüksek yalıtıma, anti-ultraviyoleye ve anti statik özelliğe sahiptir

Kimyasal korozyona, güçlü asit, alkali ve çeşitli organik çözücülere karşı dayanıklıdır

Kahverengi renkte; kullanımı kolay, uzun ömürlüdür Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Serbest bırakma astarlı ve serbest bırakma astarsız Teflon yapışkan bant vardır

Bu ürünün kalınlığı 0,13 mm. olup 0.08 mm ve 0.18 mm. 0.25 mm ve 0.3 mm kalınlıktaki modelleri mevcuttur

Fiberglas Yapışkan Bantların Kullanım ve Uygulama Alanları

Yüksek sıcaklıkta çalışan ruloları kaplama, ısıtma plakası ve kalıp sökme armatürü olarak Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Gıda, ilaç ve plastik torba kapatmada kullanılan ısıtıcıların, rezistansların ısı yalıtımında daha doğrusu korumasında

Kayma oluğu, hazne ve havacılık kalıbı için astar yapıştırma işlemi, bulamaç makinesi, ısıl plastik ve kalıp sökme silindiri ve yeniden kullanılabilir ve değiştirilmesi kolay olan diğer endüstrilerde de uygulanabilir.

Yapışma, korozyon ve yüksek sıcaklığa dayanıklı olması gereken diğer yüzey işlemlerine uygulanabilir.

Ambalajlama, termoplastik, kompozit, ısı yalıtımı, elektronik ve elektrik endüstrisinde kullanılır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Isıya Dayanıklı Yapışkanlı Toptan Teflon Kumaş PTFE 0.13: Yüksek sıcaklık altında çalışan malzemeler kategorisindeki ptfe kumaşın imalatı teflonlu malzeme lifleri kullanılarak profesyonel ısıya dayanıklı teflon kumaşlar fabrikasınca üretimi yapılmış 0.13 mm kalınlığında kaliteli kendinden yapışkanlı teflon kumaştır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.