Yer Ocağı Musluğu Çeşitleri Üreticileri M.D037.01:Doğalgazlı yer ocakları için profesyonel gaz musluğu fiyatları canavar ocaklarda kullanıma uygun kaliteli ekonomik yer ocağı gaz musluğu modelleri tüplü kuzineler için endüstriyel gaz musluğu yedek parçası sanayi tipi fırınlarda kullanılan gaz açma kapama musluğu fiyatı özellikleri tamiri yer ocağı gaz musluğu bakımı temizliği nasıl yapılır sarı gaz musluğu vanası nasıl sökülür takılır değiştirilir proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli yer ocağı gaz muslukları modelleri canavar ocaklarına en uygun gaz vanası toptan yer ocağı gaz musluğu satış listesi sanayi tipi gaz vanası fiyatlarıyla kampanyalı endüstriyel gaz musluğu satıcısı telefonu 0212 2370749 Ayrıca k

Yer Ocağı Musluğu

Satış fiyatı 499,20 TL
İndirim
Açıklama

Yer Ocağı Musluğu M.D037.01

Yer Ocağı Gaz Açma Kapama Vanası  - Yer Ocağı Musluğu

 * Bu musluk endüstriyel mutfaklarda ve imalathanelerde kullanılan tüp gazla çalışan yer ocaklarında gazı açmak ve kesme için kullanılan gaz açma kapama vanasıdır.Vana şeklinde olan bu parça gayet kaliteli ve dayanıklıdır.Ayrıca bu gaz kumanda vanası haricinde diğer yer ocağı parçalarınıda kuruluşumuzdan satın alabilirsiniz. - Orjinal yer ocağı gaz musluğu ve diğer yedek parçalarını Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Yer ocağı musluğu tüple çalışan yer ocaklarına uygundur, emniyet ventilli ve doğalgazla çalışan yer ocağı musluk çeşitleride mevcuttur Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Zorlu kullanım şartlarına uygun olarak yapılan bu musluk sarı malzemeden imal edilmiştir

  * Bu gaz açma kapama musluğu uyumlu olduğu bütün yer ocaklarında kullanılabilir

 * Gaz açma kapama musluklarının haricinde 2 yıl garantili sıfır yer ocaklarınında satışını yapıyoruz. 2 yıl garantili yer ocağı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Bu gaz musluğu haricinde yer ocaklarınızın diğer yedek parçalarını da kuruluşumuzdan tedarik edebilirsiniz

 * Ayrıca bu açma kapama vanasının takılı olduğu yer ocağınız var ve arızalıysa yada bakımını yaptırmak istiyorsanız tecrübeli yer ocağı tamircilerinden oluşan teknik servisimizde gazlı ve doğalgazlı yer ocaklarınızın tamirini yaptırabilir yedek parçalarını satın alabilirsiniz.Orjinal yer ocağı yedek parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

  Yer ocağı musluğuyla ilgililer:yer ocağı vanası,gaz musluğu, eca musluk, yer ocağı musluğu,ventilli musluk,pilotlu musluk,emniyetli musluk,gaz kesme vanası,gaz açma vanası,döner ocağı musluğu,kuzine musluğu,yer ocağı gaz vanası,açma kapama vanası,gaz açma kapama vanası,gaz kontrol musluğu,

Yer Ocağı Musluğu M.D037.01: Gazla çalışan yer ocaklarında gazı açma ve kapama işlemlerini yapan bu gaz musluğunu tüm gazlı yer ocaklarında rahatlıkla kullanabilirsiniz.Zorlu kullanım koşullarına uyumlu olarak sarı malzemeden imal edilmiştir.Mutfaklarınızda kullandığınız yer ocaklarının gaz musluklarını ve diper yedek parçalarınını Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.