Yılmaz Kıyma Makinası Dişlisi Çeşitleri Tamircisi DİŞLİ KIYMA 32 NO PM YILMAZ: Orijinal Yılmaz kıyma makinası dişlisi parçaları fiyatları kaliteli yılmaz kıyma makinası motor dişlisi parçası nasıl sökülür takılır değiştirilir tamiri yılmaz kıyma makinası çark dişlisi bakımı temizliği nasıl yapılır proje@mutfakmalzemeleri.com
Endüstriyel et kıyma makinelerinin tüm marka ve modellerinin yedek parçalarının en uygun fiyatlarıyla satışı

Yılmaz Kıyma Makinası Dişlisi

Satış fiyatı 2.483,78 TL
İndirim
Açıklama

Yılmaz Kıyma Makinası Dişlisi DİŞLİ KIYMA 32 NO PM YILMAZ

Endüstriyel Kıyma Makinası Motor Dişlisi

Yılmaz kıyma makinalarının motor mili üzerindeki bu dişlinin imalatı özel polyamid malzemeyle yapılmıştır, dayanıklıdır, kıyma makinasının sessiz çalışmasını sağlar Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yılmaz kıyma makinası dişlisi orijinaldir, üretimi Yılmaz firması tarafından yapılmıştır

Kıyma makinası motor dişlisi haricinde; arızalı Yılmaz kıyma makinası tamiri kıyma makinası servisi ve Yılmaz kıyma makinalarının tecrübeli tamircisi olarak tamir bakım servis hizmeti vardır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yılmaz Kıyma Makinası Dişlisi DİŞLİ KIYMA 32 NO PM YILMAZ: Kıyma makinası dişlileri bölümündeki bu endüstriyel Yılmaz kıyma makinesi motor dişlisi haricinde diğer marka kıyma makinalarının dişlileri de vardır - Yılmaz Kıyma makinası motor dişlisi satışı ve Yılmaz kıyma makinası tamircisi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.