Yuvarlak Yapışmaz Krep Tavası A 108KO 14: Yuvarlak yapışmaz krep tavası yapışmaz iç kaplaması ve çizilmeye dayanıklı yapısıyla mutfaklarınızda ergonomik kullanım sağlar. Ürünle ilgili sorularınızı yorumlarda belirtebilirsiniz fabrikasından cevaplanacaktır. proje@mutfakmalzemeleri.com 
Üreticisinden yuvarlak yapışmaz krep tavası modelleri krep omlet tavası fabrikası fiyatı üreticisinden toptan alüminyum tava satış listesi saplı tava fiyatları yuvarlak tava satıcısı

Yuvarlak Yapışmaz Krep Tavası

Satış fiyatı 515,37 TL
İndirim
Açıklama

Yuvarlak Yapışmaz Krep Tavası A 108KO 14

Abm Advanced Pro Tava Serisinden yuvarlak krep omlet tavası alüminyum gövdesi ve AG2 alaşım perçin sayesinde dayanıklı olup 304 paslanmaz çelik sapa ve düz taban özelliklerine sahiptir.

ÜRÜN TANIMI

*3,5 mm ideal gövde kalınlığı, iç yüzeyde uygulanan profesyonel yapışmaz kaplama, zımparalı alüminyum dış yüzey, gövdeye özel alaşım perçinlerle sabitlenmiş ergonomik ve paslanmaz çelik boru saplara sahip bu seri, profesyonellerin tercihlerinin başında gelmektedir.
*İndüksiyon hariç tüm ocak türlerine uygundur.
*Çizilmeye karşı dayanıklı
*PFOA gibi zararlı maddeler içermez Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

KULLANIM VE BAKIM ÖNERİLERİ

*İlk kullanımdan önce kaplamanın tüm yüzeyini ılık deterjanlı su ile yıkayıp kurutunuz.
*Metal kaşık ve kesici aletler kullanmayınız. Tahta ve plastik türü karıştırıcılar tercih ediniz.
*Ürünü yüksek ateşte kullanmayınız. En verimli pişirme sonucunu kısık ve orta ateşte alabilirsiniz. Böylece ürününüz zarar görmeyecektir.
*Ürününüzü eğer içerisinde bir şey yoksa uzun süre ocak üstünde bırakmayınız, fazla ısınma boyaya ve kaplamaya (PTFE) zarar verir.
*Ürününüzü ani ısı değişimlerine maruz bırakmayınız.
*Ürün içinde yağ yakmamaya dikkat ediniz.
*Bulaşık makinesinde yıkamayınız.
*Ürünü yıkarken bulaşık teli ve sert bulaşık tozu kullanmayınız. Sıvı veya krem deterjan kullanınız.
Bu önlemler ürünün ömrünü uzatır. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
 
 
 
 
 
 

Konumlar

Çalışma Saatlerimiz