x 


Endüstriyel Havuç Sebze Doğrayıcı

En kaliteli sebze doğrama parmak patates doğrama havuç rendeleme set üstü ayaklı sebze doğrama parçalama makinalarının tüm modellerinin en uygun fiyatlarıyla satış telefonu 0212 2370749
Turp rendelemek havuç rendelemek kabak doğramak salatalık doğramak göbek salata doğramak kabak doğramak havuç dilimlemek patlıcan dilimlemek bu herçeşit sebzeyi doğrayan makinayla çok kolay ve muntazam. Yorulmadan seri bir şekilde bütün rendeyle alakalı d
Satış fiyatı 4.478,10 TL
İndirimli satış fiyatı
Kdvsiz fiyatı3.795,00 TL
İndirim
Kdv Tutarı683,10 TL

Sebze Doğrama Makinası Endüstriyel Havuç Sebze Doğrayıcı ASD1

Paslanmaz Sebze Doğrama Makinası Endüstriyel Sebze Patates Doğrayıcı Makine

Çalışma Gerilimi 220 Volt 50 Hz
Sebze doğrama Makinasının Motor gücü 0,25 kW.
Sebze doğrayan bu makinanın eni 32.5 santimdir.
Sebze doğrayıcı bu makinanın derinliği 65 santimdir.
Sebze doğrayan bu makinanın yüksekliği 41.2 santimdir.
Sebze doğrama makinesinin ağırlığı 19 kilodur.
Kesme disklerindeki bıçakların aralığına göre sebze doğrama genişliği 2 mm - 6 mm - 8 mm - 10 mm.dir.
Rendeleme Disklerindeki rende deliklerinin çapları 2 mm ile 5 mm.dir.

Sebze doğrama Makinasının gövdesi paslanmaz çelik olup, doğrama dilimleme diskleri üzerindeki bıçakları özel olarak sertleştirilmiştir.
Cihazın kumanda paneli elektronik kumanda kartlıdır.
Sebze itme kapağı açıkken çalışmayı önleyen manyetik anahtarla, çalışma esnasındaki can güvenliği teminat altına alınmıştır.
Sebze doğrama makinasında, elektriksel ve mekanik donanımla alakalı gerekli olan bütün emniyet tedbirleri alınmıştır, güvenle kullanabilirsiniz.
Setüstü kullanım için üretilmiş bu sebze doğrama makinesini dar alanlarda rahatlıkla kullanır, işiniz bitince kaldırırsınız.

SD200E Sebze doğrama makinasıyla; çeşitli sebzelerin doğrama dilimleme rendeleme işlerini rahatlıkla yapar, opsiyonel olarak satılan küp patetes ve parmak patates aparatlarıyla kızartmalık patates doğrayabilir, kübik patetesleri çıkartabilirsiniz.

Tezgah üstü model olan SD 200 E, ergonomik ve şık dizaynlıdır, standart olarak 4 dilimleme bıçağına ve 2 adet rendeleme diskine sahiptir, diğer küp patetes bıçaklarını ve parmak patetes dilimleme bıçaklarını isteğiniz halinde ayrıca satın alabilirsiniz,

Bu sebze doğrayıcı Yaygın servis ağıyla 2 yıl garantilidir
15 yıl yedek parça bulundurma garantisi vardır.

Not: Aksan; sebze doğrama makinasının üreticisi Yazıcılar makinanın sürekli ürün geliştirmesi sebebiyle, cihaz üzerindeki teknik özellik, görünüm ve şekil değişikliği hakkını saklı tutar.

Böyle bir sebze doğrama patates dilimleme makinanız var ve arızalı ise tamir bakım servis için 0212 2370759 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Yemek fabrikaları, Hastaneler, Börekçiler, Kebapçılar benzeri işletmelerin çeşitli kalınlıklarda sebze doğrama, ince veya kalın havuç rendeleme benzeri işlerini bu sebze doğrama  makinasıyla çok çabuk ve zahmetsiz güvenle halledilir.

Setüstü Sebze doğrama makinasıyla; saatte 100 ila 350 kg. çeşitli sebzeyi dilimleyebilir, saatte 100 ila 350 kg. çeşitli sebzeyi rendeleyebilir, ayrıca satın alacağınız parmak patates diskiyle saatte 150 kg. parmak patates kesebilir, ilave satın alacağınız kübik kesme aparatını parmak patates kesme diskiyle beraber kullanarak saatte 150 ila 200 kg. küp patates yapabilirsiniz. 0212 2370749

Turp rendelemek havuç rendelemek kabak doğramak salatalık doğramak göbek salata doğramak kabak doğramak havuç dilimlemek patlıcan dilimlemek bu herçeşit sebzeyi doğrayan makinayla çok kolay ve muntazam. Yorulmadan seri bir şekilde bütün rendeyle alakalı doğramayla alakalı işlerinizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Arayınız 0212 2370749

 ASD1 Endüstriyel Havuç Sebze Doğrayıcı (doğrama dilimleme parçalama kesme ve bütün sebzeler karma ağırlıklı doğrama makinası) İstanbulda ASD1 Endüstriyel Havuç Sebze Doğrayıcı:Yemekhaneler İçin Set Üstü Sebze Doğrama Makinaları ve Ayaklı Sebze Dilimleme Makinesi Satış Telefonu 0212 2370749 En Kaliteli Öztiryakiler Kabak Doğrama Makinası Modelleri En Ucuz Havuç Dilimleme Makinası Fiyatlarıyla Cobol Toptan Çağdaş Göbek Parçalama Makinası Teknik Şartnamesi Bursada Patates Cips Kesme Makinası Ankarada Perakende İnoksan Soğan Doğrama Makinelerinin Bıçakları Fiyatı Kampanyalı Ersöz Turşu Parçalama Makinası Küp Patates Çıkarma Rendesi Cips Diski Havuç Rendesi Parmak Patates Bıçağı Gibi Domates Sebze Doğrayıcı Makinası Yedek Parçası 0212 2974432 Topaloğlu Havuç Rendesi Yapma Makinası Tamiri Esmak Turp Rendeleyici Makineleri Bakımı Süper Mikser Ciğerlik Patates Doğrama Makinası Servisi Yuvarlak Diskli Bosch Peynir Rendeleme Makinası Tamircisi Süper Mikser Küp Patates Yapma Makinası Nasıl Tamir Edilir Dayanıklı Fagor Göbek Kesme Makinası İnce Kalın Rendeleri 2-4-6-8-10 mm Bıçakları Patates Sebze Doğrayıcı Makina Parçaları 0212 2536412 İzmirde Sanayi Tipi Otomatik Jülyen Kesici Makina İmalatı Empero Biber Doğrama Makinası Nasıl Kullanılır Yemek Fabrikalarına Özel Robot Coupe Patates Püresi Yapma Makinesi Kullanma Kılavuzu Çözüm Kare Patates Çıkarma Makinaları Bıçak Temizliği Nasıl Yapılır 0212 2370751 Spot Ndustrio Sebze Doğrama Makinası Fiyat Listesi Bosfor Sebze Doğrayıcı Cihazı Kampanyası Boğaziçi Marul Doğrama Makinası Çeşitleri Yemek Fabrikaları İçin Sirman Küp Patates Doğrama Makinası Bayisi Alveo İnternetten Endüstriyel Patlıcan Doğrama Makinası Mağazası Antalyada Mateka Paslanmaz Göbek Kesme Parçalama Kabak Cips Dilimleme Makinası İmalatçısı Telefonu 0212 2370759 Kayalar Eskişehirde Yemekhanelerde Yemcilerde Otellerde Yemekçilerde Lokantalarda Endüstriyel Mutfaklarda Cipsçilerde Kebapçılarda Yurtlarda Yemek Fabrikalarında Catering Firmalarında Kullanılan İnox Çelik Kesici Diskleri İle Gıda ve Sağlık Bakanlığı Şartnamesine Uygun Sebze Soğan Kesicileri Dilimleyicileri Parçalayıcıları Türk Malı Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Bayileri 0212 2370759 Ems Endüstriyel Mutfak Makineleri teklif isteme mail adresi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Genel Değerlendirme (0)

0 / 5 yıldız
  • Henüz hiç yorum yok

Yorum yapın

Sorularınızı, isteklerinizi, merak ettiklerinizi aşağıdan yazabilirsiniz

0
Yorumlarınız yönetici tarafından değerlendirilecek.
hizmet koşulları.

Sorular / Cevaplar

bardak kurutucuyla alakalı bütün soruları bardak kurutucu satış sitesinde bulabilir, bulamadıklarını...
TAŞ TABANLI ELEKTRİKLİ 2 KATLI BAKLAVA BÖREK FIRINI İÇİN FİYAT TEKLİFİ ALABİLİR MİYİM?
tüple çalışan pamuk şekeri yapma arabası da satıyor musunuz?
×
Hem Ekonomik Hemde Kaliteli Ürünler
Bütün Ürünlerimiz 2 Yıl Garantilidir. Not: İddiamız; Endüstriyel mutfak makinelerinin en kalitelisini, en ucuzunu bizden tedarik edebileceğinizin garantisidir. Özellikle toptan alımlarınız için toptancı fiyat listesi üzerinden fiyatlandırma için, firma isminiz ve iletişim bilgilerinizle size özel atanacak satış temsilcimizle irtibata geçiniz... This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. Telefonlarımız 0212 2370749 - 2370750 - 2370751 - 2370759