Restoran Yağ Tutucu NA-SMK-025: İmalatı profesyonel dayanıklı endüstriyel restoran yağ tutucu modellerindendir. Üretimi kaliteli-dayanıklı yapıldığından restoran yağ tutucu fiyatları ekonomiktir proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından kaliteli restoran yağ tutucuları modelleri uygun restoran yağ tutucu fabrikası fiyatı üreticisinden toptan restoran yağ tutucu satış listesi restoran yağ tutucu fiyatlarıyla restoran yağ tutucu satıcısı kampanyalı

Restoran Yağ Tutucu

Satış fiyatı 15.174,07 TL
İndirim
Açıklama

Restoran Yağ Tutucu NA-SMK-025

Sabit Sepetli Yağ Tutucu

 * Ölçü: 450x400x450 mm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Giriş Çıkış Ölçüsü: DN50 PVC (Ø50 mm)

 * Tip: Tezgah altı, sabit manuel katı atık tutucu sepetli, üst kapak sızdırmaz contalı, yağ alama vanasını havi

 * Kapasite: 0,25 lt/sn Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Yağ Toplama Kapasitesi: 4lt/sn

 * Malzeme: Standart uygulama komple AISI 304 kalite paslanmaz çelikten imal edilmektedir (Talep edilmesi halinde AISI 316 kalite paslanmaz çelikten imal edilebilmektedir)

Yağ Tutucu Nedir?

 * Yağ tutucu, atık suların içerisindeki yağları tutan ve ayıran bir paslanmaz çelik üründür Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Yağ tutucu kullanılmadığında, atık su boruları tıkanmaktadır

 * Bu sebeple birçok tesiste yağ tutucu kullanılması zorunludur

Yağ Tutucu Ne İşe Yarar?

 * Atık suların içerisinde bulunan yağlar (bitkisel ya da hayvansal kökenli) bir süre sonra boruların tıkanmasına neden olmaktadır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Yağ ayırıcı olarak da bilinen yağ tutucular bu yağı, gresi tutarak atık su tesislerine ulaşmasını önler

 * Zararlı olan yağlar, suda tamamen ya da kısmen çözülmeyen, su ile kararlı bir emülsiyon oluşturmayan ve yoğunluğu 095 gr / cm3 altında olan bitkisel ya da hayvansal yağlardır

 * Yağ tutucu, atık yağları yok etmez ya da kimyasal olarak yapısını değiştirmez. Su ve yağın birbirinden ayrılmasını sağlar Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Ayrılan yağlar bir depoda tutulurken su yağ tutucu tarafından kanalizasyona gönderilir

 * Sudan ayrıştırılan yağlar, çeşitlerine ve yağ tutucuların tipine göre bertaraf edilmektedir

Yağ Tutucu Çalışma Prensibi Nedir?

 * Bitkisel ve hayvansal yağların yoğunluğu sudan küçüktür Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Bu durumda atık su ve yağ karışımı sıvı bir yerde, belirli bir süre bekletildiğinde yağlar suyun üzerine çıkmaktadır

 * Sıvının üzerinde biriken yağ kütlesi, hiç hareket ettirilmeden alındığında altta kalan su yüksek oranda arınmış olacaktır

 * Karışımdan yağın ve suyun ayrışabilmesi için gereken süre, karışımın oranına, miktarına ve sıcaklığına bağlı olarak değişiklik gösterir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Bu süre boyunca karışım mümkün olduğunca hareketsiz kalmalıdır

 * Atık su tesisatlarından yağ tutucu içerisine gelen su ve yağ karışımı, akışın kontrol edilmesi ile hareketsiz bir hale getirilir

 * Karışımın üzerinde biriken yağ ve gres ayrılır. Altta kalan atık ve temizlenmiş su ise kanalizasyona gönderilir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Restoran Yağ Tutucu NA-SMK-025: Restoran tipi yağ tutucu satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.